[]

kedi göz akması ve leke

beyaz iran kedim var ve gözleri akıyor bildiğiniz gibi. nemli pamuk ile her gün gözlerini siliyorum ama kahverengi lekeler göz kenarı tüylerinden hiç çıkmıyor. borik asidli karışımlar var onlarla silsem geçer mi bu lekeler ?
 
özel göz temizleme solüsyonları var iran kedileri ve benzer cinsler için.
veterinerinize bir sorun, belki onlar lekelerin çıkmasını ya da oluşmamasını sağlıyordur.
içeriği nedir bilemiyorum, belki borik asitli karışımlara benziyor olabilir.
  • blatta hiberna  (01.03.17 01:04:22) 
eğer iltihap yoksa ılık çayla silerseniz gözlerindeki akıntıdan dolayı oluşan yapışıkıkları, geçecektir bir süre sonra. Yok iltihap gibi bir durum, yaralanma vs bir durumdan dolayı akıntı varsa bir krem veya damla kullanmadan geçmez kolay kolay.


  • evandro roncatto  (01.03.17 01:22:38) 
@evandro roncatto:

çay da biraz renk bırakıyor beyaz kedilerde.
  • blatta hiberna  (01.03.17 01:25:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.