oje kokusu

oje sürüyordum da aklıma geldi. erkekler oje kokusu hakkında ne düşünüyorlar? sanırım bütün kadınlar oje kokusuna bayılır, erkeklerin böyle genele yayılabilecek düşünce tipi var mı?

Erkeklere sormuşsunuz ama bir kadın olarak dayanamadığım kokulardandır oje kokusu, hiç sevmem. Kadınlar için genelleyebilir miyiz bilemedim.

  • fotrsapka  (28.02.17 15:46:26)
Belki meslekten kaynaklı, emin değilim ama ciddi anlamda severim bir erkek olarak. Su gibi aseton kullandığım oluyor aralıklarla çözücü olarak, yıllarca böyle devam edince bağımlılık yaptı herhâlde.

Gerçi küçükken tırnaklarımı yediğim için verilmişti oje gibi bir şey, durum daha da beter olmuştu. Sanırım sorunun cevabı net bir evet.
  • tel tokasini duzelten samuray  (28.02.17 15:47:01 ~ 21:08:08)
Çok hoşuna gittiği için arada kardeşinin ojelerini açıp koklayan bir arkadaşım var, erkek kendisi.

  • ms brownstone  (28.02.17 15:48:27)
ben de erkek değilim, ama oje kokusu sevmem.
yani ellerim sürekli ojelidir genelde, kullanırım ve sürerim ya da "oje kokusu!" diye ortamdan uzaklaşmam, ama özellikle sevdiğim bir koku değildir.

  • blatta hiberna  (28.02.17 15:57:28)
Leş gibi kokuyor.

  • utkumon  (28.02.17 15:58:42)
oje kokusunu da severim aseton kokusunu da.

  • sir gawain  (28.02.17 16:00:25)
hayattaki en kötü kokunun tanımı benim için. başıma ağrıyı bir bıçak gibi saplıyor. bu arada öyle sürülürken falan değil sadece. o ojenin kokusu oje çıkana kadar elden yayılıyor. korkunç, mide bulandırıcı, tiksindirici geliyor bana.

bütün bunlara ek olarak bir de pis geliyor. ojeli el bana pis geliyor yani. uzun tırnak zaten yeterince pis gelirken bir de oje... fatality + flawless victory gibi bir şey benim için.
  • windowsguvenlikduvari  (28.02.17 16:06:47 ~ 16:07:18)
kokusunu seviyorum, benzin istasyonlarındaki kokuyu da seviyorum

  • freebird5406_2  (28.02.17 16:08:05)
Erkek olarak yeri geldiğinde (karşı tarafa) sürecek kadar severim.

  • excespeace  (28.02.17 16:11:09)
duyuru balici kaynıyormuş. ben de severim, imkan olsa yanımda taşır açar açar koklarım.

  • ufukcel  (28.02.17 16:14:19)
Babam nefret ediyor mesela hatta tıkandığıni filan iddia ediyor. Millet alışveriş poşeti saklar babasından, ben oje surerken köşe bucak kaçıyorum.

Kardeşim de pek hoşlanmıyor. Erkek arkadaşımın konuyla ilgili yorumuna denk gelmedim.
  • fraise  (28.02.17 16:17:09)
babam hoşlanmıyor. annem hoşlanmıyor. ben de hoşlanmıyorum. inatla sürmeye devam ediyorum. saygılar.

  • elorelia  (28.02.17 16:22:04)
Babam nefret ediyor oje kokusundan

  • saçdemeti  (28.02.17 17:19:12)
ne normal oje ne kalıcı oje kokusu çekilicek gibi değil ailece nefret ederiz

  • eja  (28.02.17 17:35:22)
Kadınım oje severim ama kokusunu sevmem. Bayılacak koku mu kalmamış.

  • aquarium  (28.02.17 17:37:42)
Valla nefret edenini de seksi bulanını da tanıdım. Ne çıkarsa bahtına.

  • lcha  (28.02.17 17:45:33)
bir erkek olarak oje, tiner, uhu (404 gibi olandan), tutkal, bali ve favorim benzin kokusuna bayılırım. özellikle benzin istasyonlara gelindiğindeki o muhteşem benzin kokusunu ciğerlerime çekmek... ohhhh mis. sevgililerimin ojelerini ara ara açıp koklardım.
sanırım mühendis olmasaydım tinerci olabilirdim.
ama bazı arkadaşlarımın oje kokusundan rahatsız olduğunu duydum
  • limoncello  (28.02.17 17:47:08)
Babam nefret ediyor. Bizi zehirliyorsun git başka yerde sür diyor. Gitmezsem kızıyor.

  • Lim5  (28.02.17 17:52:31)
ben sevmem, çevremdeki erkekler limoncello nun anlattığı modda.

  • shotgunwoman  (28.02.17 23:55:29)
bence fena değil kokusu

  • kinematik viskozite  (28.02.17 23:59:05)