Insani ne tatmin eder?

Sizi ne tatmin ediyor, nelerden mutlu oluyorsunuz?

Başarı ve gelişim.

  • arnold schwarzeneger  (28.02.17 11:18:59)
ben ve sevdiklerim sağlıklı ve tam oldugu müddetçe mutluyum.

  • nick konusunda kararsizim  (28.02.17 11:24:06)
sağlam dostluk, anlayışlı sevgili, kafa ağrıtmayacak miktarda para

  • dieselsingle2  (28.02.17 11:26:06)
özellikle zevk aldığım şeyleri yaptıkça yaşamaktan tatmin oluyorum. bi de dolu dolu koşarken, yorulma hissi gelmeden hemen önceki adrenalin tatmin ediyor beni. hayat dolu hissediyorum asşldlk

  • baba jo  (28.02.17 11:35:46)
sağlık
aile
sağlam dostluk
hobilerim
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (28.02.17 11:36:06)
Sevdigim kisilerle vakit gecirmek
Birine bilmedigi ve ilerde cok isine yarayacagi bir sey ogretmek
Herhangi bir eylemim sonucunda ovgu almak (samimi olanindan)
Arada bos muhabbet (goygoy olanindan)
Bir de film, dizi ve oyunlarda beklemedigim olaylarin gerceklesmesi
Ve tabiki bana zor gelen bir isi eninde sonunda yapabilmek
  • yuhayuh  (28.02.17 11:55:31)
Alev topu
Siddetli patlama
Jet motoru sesi
Tufekle hedefe tam isabet yapmak
Meme (kimse de dememis)
Guzel bir yagli boya tablo (Hepsi degil, bazilari)
Bu: youtu.be
Hatta burasi: youtu.be
Bu da: www.youtube.com
Gunlerin uzun olmasi
Devasa bir yapinin bir anda yikilmasi
Roket firlatma ani. Uzay roketi
Direk dansi
Simsek cakmasi
Ucagin kusursuzca inisi (disaridan gorunusu)
Cok acken karnimin full+full doymasi.
Gerisini yazmiyorum:)
  • stavro  (28.02.17 12:11:47 ~ 12:12:32)
insanı beklentilerine kavuşmak tatmin ediyor. (aforizma gibin oldu ^^)
benim için mutlu olmak kolay, mutlu olacak şey çok. hele şimdi bahar da geldi, ben her kelebeğin uçuşundan, her yeni filizden, güneşin altına sereserpe uzanan her kediden, kulaklarını dikip ne dediğimi anlamaya çalışan her köpekten, karşı damda oynaşan kumrulardan, komşudan gelen müzik sesinden, bir dağ köyünde öğretmenin yaptığı çalışmalarla çocuklara ve ailelere nasıl da dokunabildiğinin haberinden, alınan her doğru karardan vb. kendi payıma düşen mutluluğu yaşarım.
tatmin ise uzun zamandır ardından bakakaldığım kaçan bi tren gibi. ya da ismail ağbinin kıyıda el sallayışı gibi.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (28.02.17 12:14:16 ~ 12:15:06)
Başarı ve aşk.

  • BuddyGuy  (28.02.17 12:31:02)
İyi çekilmiş Katil Balina belgeseseli.

  • morgomir  (28.02.17 12:32:34)
seks. bu kadar prezervatifi kim tüketiyo arkadaş. tatmin olmadan mı sevişiyosunuz.

  • bbhkeydefe  (28.02.17 13:36:14)
Para tabii ki.

Para varsa sağlık var, iyi beslenme var, hobiler var, gezmek-görmek var, arkadaşlarla vakit geçirmek var, başarı var, insanlara yardım etmek var, hayvanlara yardım etmek var, var da var:) Aşk bile var:p
  • peggy  (28.02.17 13:47:26 ~ 13:47:57)
güçlü olma hissiyatı (maddi-manevi)

  • joooper  (28.02.17 14:37:31)
Başarı Ve sevilmek

  • mutlusismankedi2015  (28.02.17 14:58:08)
birçok şeyi denedim daha bulamadım. tatminsizim

  • prince legolas  (28.02.17 23:09:08)
kedi köpek sevmekten, sokakta gördüklerimle konuşmaktan, hal hatır sormaktan(hala kedi köpek için bu)
çok güzel bir film izlemek, kitap okumak ya da muhteşem bir şarkı keşfetmek
ananemin hiç beklenmedik anca muhteşem zekice laf soktuğunu görmek
ailecek bir şeylere gülmek ve annemin gülme krizine girmesine tekrardan ailecek kopmak
en yakın arkadaşımla aynı anda aynı cümleyi kurmak

fiziksel en büyük hazzımsa arka verandada ayağıma güneş gelene kadar tatlı rüzgarla sallanan koltukta uyuklamak
çok sevdiğim akbük koyunda sırt üstü yüzmek biraz da uyuklamak, gözümü açınca her yerde çam görmek
bir de ören-akyaka arasındaki sahil yolunda yolculuk yapmak, inanılmaz güzel.

aklıma geldikçe eklerim
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (28.02.17 23:18:49)