Dolarlarim boyandı ne yapmam lazım?

Merhaba arkadaşlar,
Cüzdanıma kolonya döküldüğü için cüzdanımın boyası dolarlara geçmiş. Üzerinde çizgi bile olsa döviz buroları almıyor. Ne yapmam gerekiyor? Not:İstanbuldayım

Banka şubelerini denesen?

  • lcha  (27.02.17 17:22:58)
para sayma makinesinden geciyorsa sikinti olmaz bence. bir deste 100 dolarin arasina sikistirip oyle topluca bozdurabilirsiniz.

  • charlotte blanc  (27.02.17 17:28:06)
Dolar atmsine yatırabilir belki hesabın varsa. Olursa bi 50 papelini alırım.

  • basubadelmevt  (27.02.17 17:28:42)
bankaya git. değerinin altında alırlar. sadece 300 dolarsa üzüleceğin bir kaybın olmaz.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (27.02.17 17:36:02)
enparanın dolar alan atmleri var onlara sok.

  • xu  (27.02.17 17:43:52)
Aaa evet dolar atm süper fikir. Tüm bankaların döviz atmleri var. Bi bankada döviz hesabı açtır, sonra gidip atmden yatır. oldu bitti.

  • lcha  (27.02.17 18:05:24)
amerikan merkez bankasına durumu bildir değiştirirler :)
adamın birinin dolarları yanmış, fed'e yazmış böyle böyle oldu diye onlar da değiştirmişler parasını. atm de almayabilir neticede.

  • cekilmis gayfe  (27.02.17 19:23:20)
Uff zenginmissin :)

Valla ABD de sadece para yirtik mi degil mi diye bakiyorlar, ustu yazili/yazisiz, boyali/boyasiz onemsemiyorlar. Ama Turkiyede killik yapabilirler. En kotu havaalani doviz burosu..
  • superfluid  (27.02.17 19:42:56)
Herkese teskkur ederim. Az önce paraları nemlendirip üzerine domestos döktüm ve tamamen eski haline döndü. Aklınızda bulunsun.

  • betsy  (28.02.17 22:14:13)