bu swinger olayları neden hep adana'da oluyor?

ya da sadece orada mı yakalanıyorlar?

hocam adana da pek küçük sayılmaz. hatta en büyük 5. şehir diye biliyorum, değişmiş olabilir ama hadi 6 ya da 7 olsun. onlarca küçük şehir var. üstelik 1 değil 2 değil belki 5-6 kere bu habere denk gelmişimdir adana için.

  • pilavmaker  (27.02.17 16:29:24)
eksisozluk.com

kültürel bir şey bence, mesela antep'de de aşırı bir pavyon kültürü var, adana'da da swinger kültürü...
  • luchetti  (27.02.17 16:32:34)
Adana'nın Havası ve suyu etkiliyor başka izahı yok sayelerinde Adana adli tıp meşhur oldu tabii

  • protrek  (27.02.17 16:32:54)
polisin derdi swinger değil aslında parayla fuhuş yaptırıyorlar, twitter üzerinden müşteri ararlarsa yakalanmaları normal

ve birde samsun ve adana adliye muhabirleri bu tip olayları çok kovalıyorlar.
  • ada meltemi  (27.02.17 17:07:21)
Adana küçük şehir değil. Bence de kültürel.

  • SiyamkedisiZorro  (27.02.17 17:13:21)
sıcaktan hep. fena halde zigiş dönüldüğü düşünülen yerlerin başında, her türlü sapkınlık var.

nasıl Konya'nın çomarı meşhursa, burası da böyle.
  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (27.02.17 19:46:55)
adana dakiler mal demek ki.

başka yerdekiler yakalanmıyor.

ben çok duydum. grup sesk de çok dönüyor bu ülkede ama öyle 3 kişi filan değil baya ev dolusu insan şeklinde.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (27.02.17 19:50:26)