Yves rocher parfüm ve diğer ürünler

Kalıcı mı? Alkol içermediği için kalıcı değil diyorlar. Buradan kullanan var mı? Cilt lekeleri için herhangi bir ürününü kullanan oldu mu?

Çok kalıcı değil açıkcası ancak Evidence diğerlerine göre daha kalıcı. Osmanthus'u kullanmıştım ancak günün diğer yarısında uçup gidior, en güzel kokusu kiraz çiçeği olan yine bir parfüm var ama o da kalıcı değil :D

Cilt lekelerin için Cyrene'nin Dark Spot Corrector diye bir serumu var onu bir araştır istersen. Ben leke açısından deneyimlemedim ancak içerik olarak leke karşıtı bir ürün, niasinamid de bulunuyor. Ben niasinamid olduğu için gece nemlendiricisi olarak kullanıyorum.
  • neferkitty  (27.02.17 12:16:44)
Parfüm kokuları bahseldiği üzere pek kalıcı değil, zaten hafif kokular oluyor genelde. Bir saate gider o koku anlayacağın.

  • sytemofadownmanyagi  (27.02.17 13:25:25)