Hayvanlar uzerinde deney yapmayan markaya sahip guzel urunler

Hayvanlar uzerinde deney yapmayan markalara ait, kullanip memnun kaldiginiz her turlu kozmetik ve kisisel bakim urunu tavsiyesine acigim. Gunluk kullandigim tum kozmetik, temizlik vb urunler hayvan dostu olsun istiyorum. Simdiden tesekkurler.

Rossmann'dan vegan urunler bakiyor musunuz? Cihangir'de Vegan Dukkan var. Istanbul'da degilseniz siparis getiriyorlar.

  • Traveller  (27.02.17 11:55:35)
Essence, wet&wild, dirty works, the balm, isana, rival de loop
Kozmetikte kullanıp memnun olduklarım bunlar.

Temizlik ürünü: astonish, domol, frosch, turmepa

Edit: elde bulaşık yıkama deterjanı (frosch) ve el yıkama sabunu (turmepa) dışında diğer temizlik ürünlerini da hayatımdan çıkarım. Çamaşır ve bulaşık mak. deterjanlarını evde yapıyoruz.
  • peggy  (27.02.17 11:58:34 ~ 12:00:49)
Rossmann +1

  • curukturpkokusu  (27.02.17 11:58:35)
Kozmetik - Watson, Rossmann`da cok vegan ürün var. Ucuzlar da.

Temizlik Ürünleri- Rossmann. Frosch disinda firmalarinki satiyorlar mi, bilmiyorum Türkiyede. Ama en kötü, Frosch vardir.
  • buf-e kür  (28.02.17 04:59:05)
  • Cursed Chico  (14.03.17 20:47:19)
Rossmann + 11111

Şampuanımı, vücut kremimi, temizlik ürünlerini neredeyse çoğu şeyimi oradan alıyorum.

Marketlerde Frosch da var ama Domol markasına göre daha pahalı. Yalnız Frosh'un içeriği Rossmann'daki Domol'a göre daha temiz. Yumuşatıcıyı mutlaka Frosch alıyorum.
  • neferkitty  (14.03.17 20:48:26 ~ 20:49:21)
Gratislerdeki Himalaya markasının ürünleri, yüz temizleme, şampuan, diş macunu vb

  • freebird5406_2  (14.03.17 20:51:28 ~ 20:55:19)