geri çekim bir klip vardı. bulalım arkadaşlar.

klipte her şey geriye doğru akıyordu. şarkıcı ise normal hareket ediyordu. bu yüzden hastaneye kaldırıyorlardı. yürüme bandında geri geri yürüme terapisi falan veriyorlardı. sonra kendisi gibi olan bir kızla tanışıyorlardı falan. hatırlayan var mı bu hangi şarkının klibiydi?

Coldplay - scientist

  • freebird5406_2  (26.02.17 21:37:40)
freebird5406_2;

bu değil malesef. bu da o mantıkta ama bunda hastane falan yok. bunu da ayrıca sevdiğim için tik veriyorum.
  • matrix  (26.02.17 21:42:40)
ben de içeriği tam hatırlayamadım ama rewind tarzı klip buydu diye kalmış aklımda mobildim tam bakamadım, ne çıkacak merak ediyorum :)

  • freebird5406_2  (26.02.17 21:46:11)
Neden bilmiyorum Zuhal Olcay-Güller ve Dudaklar diyesim geldi öyle olmadığını bile bile.

  • offred  (26.02.17 23:08:20)
offred

:) tabiki de değil. "hastane" ana mekan arkadaşlar. yine de güzel bir başka denemeyi hatırlattığın için seninkisine de tik veriyorum. kadın o klip için şarkıyı tersten ezberleyip okumuştu. düşününce çok da kolay bir iş değil.
  • matrix  (26.02.17 23:29:44)
www.youtube.com

oyun trailerı, ödül almıştı zaten.
  • hasmetizm 2046  (27.02.17 00:07:18)