sizce hoşlanıyor mu

şöyle bir durum var.

arkadaş grubumda bir kız var. beraber takılıyoruz epey ama bariz yazılmadık ikimiz de hiç. ama geçen mesela topluca sinemaya gittik, akşam onu evine ben bıraktım. tam evinin oraya gelmek üzereyken, bir tur daha atalım dedi. tamm dedim ben de dolaştık biraz. sonra arabayı çektim bi yere sohbet vsvs. sabah 5 oldu ama hiç bişey yaşanmadı aramızda, sadece konuştuk... soğuk bir kız renk vermiyor hiç. kur yaptığını falan hiç hissetmedim. ama çok mesajlaşıyoruz(kız herkesle mesajlaşıyor sanırım, sosyal medya bağımlısı biraz) yarın da beraber tiyatroya gidicez.

var mı bir hoşlantı durumu sizce ? yoksa ben mi gülücüğe odaklanıyorum.

vursan gol olacak gibi. istiyorsan vur, istemiyorsan taça at.

  • dafuq  (26.02.17 15:25:57 ~ 15:26:13)
Elini çabuk tutmazsan kuş kaçacak. Hemmen başbaşa alkollü bir organizasyon düzenliyorsun ve açılıyorsun. Hadi şimdiden mutluluklar. :)

  • yirmisantim  (26.02.17 17:35:52)
sabah 5'e kadar itirazsız konuştuysa oluru var bence:)

  • üç nokta  (26.02.17 21:12:44)
Bence hemen açılırsan geri teper. Olacağı varsa da olmaz. Biraz sabır. Gerisi gelir zaten.

  • komando kani var bende  (26.02.17 21:49:37)
Yahu bir kadın hoşlanmadığı, öylesine biri olarak gördüğü bir adamla yolu uzatmak da istemez, sabah 5'e kadar da konuşmak da :) bir de soğuk biriymiş zaten. yani bir şeyler hissetmese bunlar olmaz.

  • cezzar dede  (03.03.17 00:17:54)