[]

hani bu google translate çok iyi çeviriyordu?

sözlükte falan esip gürledi herkes gerçeğe yakın olmuş vs diye. bendeki neden hala google translate terk?

chrome kullanıyorum, bi ayar mı yapmam lazım?


 
Noktalama işaretlerini kullanırsan ve web arayüzünü kullanırsan çeviriyor.İnternet sayfası çevireceksende sayfanın metnini kopyala sayfa linkini ekleyince istenilen sonuca ulaşmıyor.


  • murtiii  (26.02.17 14:44:19 ~ 14:44:48) 
hatırladığım kadarıyla Web sayfalarına yansımamisti. sadece sitesindeki çeviriler iyileşmis


  • mayeskuel  (26.02.17 14:48:36) 
kardeşimle bizde aynı konuyu konuştuk geçende. bi furyada bizde kontrol ettik, çok başarılı idi. o sistemi eskisi ile değiştirmiş olabilirler şeklinde komplo teorisi yazdık.


  • kurnaz  (26.02.17 15:50:11) 
türkçe'ye çevirme olsun bitsin :) japonca'dan ingilizceye çevirince bile gayet iş görüyor.


  • rain when i die  (26.02.17 16:41:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.