[]

Vize Sorunsalı?

Vize ile ilgili bir sorum var. İspanya'dan 5 Şubat-23 Mart arasında multi girişli ve duration of stay yazan kızmıda 30 olan* (bunun ne olduğunu da bilmiyorum.) schengen vizesi aldım.

İlk girişi İspanya'ya 6-12 şubatta gittim. Şimdi Hollanda'ya gidicem 9-12 mart'ta ancak gidebilir miyim ya da bir işlem yapmam gerekiyor mu ? not: direkt Hollanda'ya gideceğim.


 
toplamda 30 gün kalabilirsiniz demek oluyor.
7gününü kullanmışsınız, 23 gün içerisinde ab'den çıkmanız gerekiyor.

  • bir nick var benden iceri  (25.02.17 13:15:08) 
23 günü ard arda mı yoksa bu tarihler arasında mı kullanabiliyorum?


  • the coolest dude  (25.02.17 13:41:12) 
Multi olduğu için 23 marta kadar bütün halde veya parça parça kullanılabilir.
Ama 23 günü geçmemeli.

  • bir nick var benden iceri  (25.02.17 13:47:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.