[]

nook ya da kindle için olan ebook'un okunabilmesi?

bu mümkün mü?

ebook sevmediğim için kindle falan gibi ebook reader tarzı bir şey almadım.
şimdi Türkiye'de olmayan bir kitap lazım oldu, ama Amazon'dan gelmesini bekleyecek zaman yok.

bunu nook ya da kindle version olarak satın almak ve bir şekilde başka bir formata dönüştürmek ya da bilgisayarda/tablette okunabilir hale getirmek mümkün müdür?

başka seçenekler varsa onlara da açığım.

teşekkürler!

 
kindle'ın bilgisayar/telefon/tablet uygulamaları var.
www.amazon.com

  • passion rules the game  (24.02.17 15:13:43) 
android telefon için moon reader en kullanışlısıdır
calibre programı ile format değiştirebilirsiniz

  • eja  (24.02.17 18:18:44 ~ 18:19:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.