[]

Yunanistan'ın 1 yıllık Schengen verme olasılığı

Merhaba,

Mart ayı içerisinde bir haftasonu iki günlüğüne Selanik'e gitme planımız var ailemle birlikte. Asıl sorun şu ki, Avrupa ile ilgili planlarım bununla bitmiyor, o sebeple uzun süreli bir Schengen vizesine ihtiyacım var. Eylül ayında 1 haftalık bir Midilli tatili, Ekim ayında Almanya ziyareti gibi planlarım var. Son yıllarda Avusturya'dan alınmış 1 ve 6 aylık, İtalya'dan alınmış 6 aylık ve Yunanistan'dan alınmış 3 aylık Schengen vizelerim var. Son olarak geçtiğimiz Nisan'da Avusturya'dan aldığım 6 aylık Schengen vizesi ile Avusturya ziyaretimin ardından, bu yaz içerisinde 3 kez Yunanistan'a giriş çıkış yaptım. Tüm bu bilgiler ışığında, Yunanistan'ın bana 1 yıllık Schengen verme olasılığı nedir? Eğer böyle bir olasılık düşük ise, Mart ayını pas geçip, doğrudan yaz için ileride başvuracağım. Midilli ve Almanya planından vazgeçmek istemiyorum, ama kısa aralıklarla iki kez vize başvurusu yapacak isteğim de, enerjim de yok açıkçası. Mart ayını pas geçmek, bu riski almaktan daha mantıklı sankİ?


 
ne iş yapıyosun?


  • cekilmis gayfe  (24.02.17 15:01:34) 
Dilekce yazip, ilerideki planlarindan bahset, 1 yillik istedigini yaz. ve formda da istenilen sure kismina 1 yil diye yaz. Verirlerse verirler, neden olmasin.


  • kuehles blondes  (24.02.17 15:01:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.