taşıma- taşıtma

merabalar,
Ahşap bi gardrop bi odadan bi odaya taşınacak, bi yatak odanın içinde ittirilecek, bi de buzdolabı, 3 kat aşağıya indirilecek.

Bunlar için toplam ne kadar ücret makuldür sizce?
teşekkür ederim

100, 150 tl. gardrop sokulup tekrar takilacak ve detayli cok bolmeli bir dolap ise fiyat bi tik oynayabilir.

  • oscar  (24.02.17 11:35:01)
yok,parçalanmayacak. ama odalar yan yana, yani L şeklinde yerleşmiş iki kapıdan birine taşınacak. belki de kapılardan geçemeyecek. yani dolabı taşıyamaz,oda içinde ittirirsek de ikici fiyat seçeneği alabilirim.

  • neynep  (24.02.17 11:54:28)
ek: ya bi de kapının önüne bi buzdolabı bi de koltuk çıkarmak durumundayım şimdi. ne yapılacak öyle? çöp makinesi mi bekleyecek?

belediye'yi aradım, koltuk takımı olmadıkça almıyorlarmış tekli kanepe(!)
  • neynep  (24.02.17 12:33:55 ~ 12:49:40)
sen bırak çöpün oraya akşama kalmaz mersk etme, eski hurda toplayanlar götürür

  • oscar  (24.02.17 15:45:15)
apdetyt:
iki kişi geldi, 150 tele verdim.
bi de koltuğu dışarı taşıdılar. belediye geldi aldı, kırdı attı götürdü ertesi gün. (kadıköy)
  • neynep  (06.03.17 13:42:25)