her hun oglen 160gram ton baligi konservesi yemekle

kotu mu yapiyorum?

bi de su korsanlarin hastaligindan olur muyum? aksam da yemege basladim :) az once balik corbasi ictim.

Su ürünleri mühendisi arkadaşıma sordum, "bir şey olmaz." dedi.

Civa muhabbeti için.

Not:5 yıldır spor yapıp bol ton balığı tüketen bir adam.
  • karacigerim vur kadehlere  (23.02.17 00:53:18)
Hiç C vitamini almazsan olursun.

Ton balığı konservesi de ucuz bir şey değil ki; o paraya ara sıra git başka şeyler al ye...
  • malheiros  (23.02.17 00:54:19)
Arkadaş her ton balığı yeme duyurusunun standart cevabı Vedat milor oldu. Adam gurme. Bak tekrar yazıyorum gurme. Bu herifin yemediği dip balığı kalmamış. Bir insan ne kadar ton balığı yiyebilir ki? En fazla birkaç ay. Bu kadar kısa periyotlarda civa zehirlenmesi yaşamazsınız.

Ama taze balığın yerini tutmaz o ayrı. Somon, çipura, levrek bunlar daha sağlıklı. Ekonomik olsun dersen uskumru.
  • hayde bre  (23.02.17 01:00:38)
Ayrica bildigim kadariyla vedat milorun asıl sıkıntı midye yemekten, midye etrafindaki suyu emdigi icin ağır metalleri daha fazla iceriyor diye duymustum ama cok da emin değilim gerci bundan

  • nundu  (23.02.17 01:08:40)
selam vedat abi, bi cacık olmaz göm dardaneli.

  • Bowie  (23.02.17 01:17:27)
seyler.eksisozluk.com

konserve daha zararli ustelik
  • qazwsx  (23.02.17 01:21:03)
@qazwsx korktum ya

  • sergerde  (23.02.17 01:30:09)
civa birikimi ciddi sıkıntı

  • christopher nolan  (23.02.17 01:39:01)
su korsan hastaligindan olmasin diye her gun portakal yiyorum en az bir tane, limom da. tamam birakiyorum yemeyi konserveyi, biriken civayi napcam?:(

  • sergerde  (23.02.17 01:42:41)