[]

Kablosuz Bağlantı Sorunu

Merhaba,

Şöyle ilginç bir sorunum var. Evdeki kablosuz bağlantım, bilgisayarla bağlandığımda düzenli aralıklarla kopuyor ve bağlantı kesip, tekrar bağlanana kadar da düzelmiyor.

Bilgisayar başka bağlantılarda bu sorunu yaşatmadığı gibi, bu modemle başka cihazlarla da benzer sorunu yaşamıyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir, benzer şey yaşayan varsa çözümü nedir? Teşekkürler.

 
bilgisayara virus girmistir buyuk ihtimal o sebep ile baglanti kopup baglaniyor. Antivirus programi ve ccleaner kur tara bilgisayari


  • atcapar  (21.02.17 23:32:22) 
Ama neden bir tek evdeyken oluyor bu? Kardeşimin evinde yaşamıyorum benzer sorunu örneğin aynı bilgisayarla. Deneyeyim virüs programıyla tarama yapmayı.


  • bi mekan  (22.02.17 00:07:25) 
uydunet/kablonet ve modem docsis ise eksisozluk.com

uydunet değilse entry'de anlatılan wireless kanalları olabilir problem. aynısı bende de oluyordu kafayı yemek üzereydim çünkü:)
  • makbur  (22.02.17 00:12:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.