İspanya vizesi

Yakın zamanda İspanya vizesine başvuran var mı? Artık başka bir şirketten vize almak gerekiyor, VFS Global ile çalışmıyorlarmış artık sanırsam, deneyimleriniz nedir? VFS'ye göre farkları nasıl, süreç daha mı iyi daha mı kötü işliyor? Kaç günde vize aldınız? Ona göre ben de ne kadar erken başvuracağıma karar vereceğim. Teşekkürler

ben aldım. geçen hafta çıktı vizem. bls international bakıyor bu işe artık, ankara'dan başvurdum ben. bir kere vfs'ye göre çok acemi olduklarını söyleyeyim. ve ters davrandılar bana, genellemek istemiyorum ama. sorunlu oldu benim için, kıllık yaptılar hep. vize başvurusu yaptıktan 15 gün sonra çıktı vizem, geç çıkıyormuş son zamanlarda ona göre hareket edin.

  • jeanjack  (21.02.17 16:43:37)