Nedir derdiniz ?

Alayım dertlerinizi ? Yaşınızı ve şu an sıkıntılarınız nedir?

Telefon işletmelik pasaport lazım derdim bu

  • sekerse tehlike  (21.02.17 02:21:16)
kaporasını verdiğim Guarnerius kopyası kemanı teslim almak için son 200 tl lazım. yani fakirim :(

  • scotty cheese cake  (21.02.17 02:24:06)
Aylar sonra ders çalışmaya başladım ve konsantre olamıyorum. Fak.

  • devilred  (21.02.17 02:25:59)
Sözlükte 'kardeş kal türkiye' başlığını okuyup haber linklerine tıklayınca içime fenalik geldi. Adamlar iç savaş için orgutleniyor da bizim elimizden bir şey gelmiyormuş gibi hissettim. Sonumuz hayrolsun.

Son zamanlardaki tek derdim ülkenin bu tarz sıkıntıları üzerine zaten.
  • fraise  (21.02.17 02:45:05)
geçtiğimiz yaz mezun oldum, endüstri mühendisiyim ve işsiz işsiz oturuyorum. çok koyuyor ya gerçekten ancak bu süreci yaşamış olan anlar. ben yapı olarak içine kapanık bir insanım öyle parçalayan, bir şeyler kovalayan bir insan da değilim. tek yaptığım kariyer'dir, linkedin'dir oradan ince eleyip sık dokuyarak en vasıfsızın arandığı ilanlara başvurmak. sanki adamlar bana kızacak, "sen bizim aradığımız adam değilsin, ne diye başvuruyorsun" diye. halbuki özellikle ingilizce konusunda hiç fena değilim ve genel olarak farkındalığı yüksek, zeki bir insan olduğumu düşünüyorum. böyle deyince de ukala gibi oluyor ama.. ne olacak bu halim bilmiyorum kısacası.

  • pilavmaker  (21.02.17 02:48:32)
Yaptığım bir tercihten dolayı çalışmıyor ve muhtemelen bir sure daha çalışamayacak olmam.

  • aquarium  (21.02.17 02:50:29 ~ 03:06:57)
24. hayatımı rayına oturtamadım. kafam sürekli buna takık.

düzenli bir şekilde ortalama miktarda para kazanıp bir süre sonra sevdiğim insanla evleneceğimi ve kendimce mutlu olacağımı düşündüm hep.

ekstrem hayallerim olmadı. buna rağmen bu kadar klişe bir şeyi bile başarmaktan uzak olduğumu hissediyorum.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (21.02.17 03:49:21)
Gezmeye vaktim yok. Parasiz da geziyorum ben ama farkettim ki ciddi ciddi vaktim olmayacak artik. Cok uzuldum.

Bir de alnimda 1-2 cizgi gormeye basladim artik, bunlar beni endiselendiriyor, olmayan parami abuk subuk kremlere yatiricam diye korkuyorum.
  • kuehles blondes  (21.02.17 05:02:52)
28 - işten çıkartmalar var, kendi pozisyonum da öyle pek kalıcıya benzemiyor. Borçlar var, full tasarruf moduna gecmem lazım. Tekrar git elin ik çalışanlarına kendini satmaya çalış falan, off...

  • Sulfoxaflor  (21.02.17 09:15:30)
Ielts writingten 7 almam gerek. Yasim 27.

  • baldur2  (21.02.17 09:21:35)
30. ikinci yabancı dilde istediğim seviyeye yürüyecek vaktim yok. gündüz iş, akşam çocuk, gece sınav hazırlığı (kalifiye ve güzel bir yurtdışı çıkış bileti için şart) derken zaman kalmıyor. haftasonları da dinlenmezsem bu tempo patlar. zaman ayırıp almanca c2 olmam lazım, olamıyorum.

  • babilbaligi  (21.02.17 09:45:35)
aşırı kilo verme sonucu oluşan sarkıklarımı gidermek. karın germe ameliyatı olmam lazım para hazırlıyorum:/

  • yazar yazmaz yazan yazar  (21.02.17 10:20:44)
Hem babamın hem köpeğimin sağlık sorunları çıktı bir anda. Bir şey olacak diye korkuyorum. Birkaç gün sonra iş hayatına gireceğim ama ona da hazır hissetmiyorum hiç. Evde olduğum ayları aşırı boş, hiçbir şey yapmadan geçirdiğim için canım sıkkın zaten. Bir de aylardır çok kafaya takıp da dert edindiğim bir insan var, o da dün gece zerre kadar umrunda olmadığımı gösterdi bir kez daha. Bir şeyler daha var ama en büyük dertlerim bunlar şimdilik. Yaşım 24.

  • ms brownstone  (21.02.17 10:57:39 ~ 11:00:44)
bir derdim var bin dermana degismem
yas 14

  • eksimeksi  (21.02.17 11:40:05)
28. Benimle kafa buldu resmen, zoruma gitti. Ama somurtamiyorum aksama kadar yine siritiyorum yahu ne civik adamim:D

  • stavro  (21.02.17 11:50:42 ~ 11:51:09)