[]

Odam için doğal koku yayan ne tavsiye edersiniz?

Merhabalar

Oda kokusu vs. falan değil de, böyle ot mot türü, doğal olarak ferah koku yayan bir şey var mıdır odamda sürekli duracak şekilde?

Aklıma hiçbir şey gelmedi :\

 
fesleğen (baharatı değil tabii bitki versiyonu)


  • calaquendi  (20.02.17 23:20:07) 
lavanta sabununu rendeleyip koydum. bir hafta kadar kokusu kaliyor.


  • thewizardofearthsea  (20.02.17 23:22:48) 
lavanta +1 kurumus olarak da olur


  • tiredpanda  (20.02.17 23:34:05) 
Pazardan üç demet nane al bi gaste kağıdında kurut hem kokudan faydalan hem de yemeğine koy.


  • iddaaci  (20.02.17 23:36:55) 
Nergis çiçeği <3


  • mandalina kokusu  (20.02.17 23:49:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.