Mercedes sorusu

Linkteki arabaya bu para verilir mi? Mercedes A180CDİ. 26 yaşındaki kardeşim kullanıcak. Bana biraz fazla geldi, bozmakta istemedim pek.

www.sahibinden.com

Bende de Mercedes var aşırı memnunum o ayrı ama bu modele bu fiyat bilemedim. Anlayanlar bakabilir mi?

bence fazla diyeceğim ama genel olarak fiyatlar yükseldi.
kafanızda başka modeller var mı?
Kardeşin illa bu modeli mi istiyor?
  • basond  (20.02.17 21:10:08)
2. el temiz c kovalasın.

  • fyodor fyodorovic  (20.02.17 21:17:59)
ben de c tercih ederdim ama bu da güzel. sadece rengi iyi değil. kırmızısını bulun. kırmızısı harika.

  • himmet dayi  (20.02.17 21:24:29)
Verilir megane olmuş 117.000 tl

  • gozu acik sevisen yahudi  (20.02.17 21:36:20)
aracın fiyatı uygun temiz görünüyor. ancak bu rengi satmak istediğinizde zor elden çıkarırsınız. onun için buna bulaşmayın hiç.

  • ada meltemi  (20.02.17 21:39:08)
kesinlikle verilir. makyajlı mercedes a serisi bu. 7 ileri çift kavrama şanzımanı çok güzel. dizel motoru da piyasadaki en iyi küçük dizel aletleri yapan firmalardan renault'a ait. renge de takma mercedes makyajlı a serilerini bu renkle tanıtmıştı.

  • rain when i die  (20.02.17 21:47:49)
maksimum 5 sene içinde bu arabadan sıkılacak kardeşiniz yazın kenara. c kovalasın. evli değilse kesin sıkılacak. evliyse satmaz belki.

  • fyodor fyodorovic  (20.02.17 21:50:26)
dacia
nissan
renault
mercedes

ne dersen de 1.5 dizel renault/nissan evliliği ürünü sağlam alettir. bu 1.5'in silindir hacmi bir tık yüksek olan 1.9'u da 2005 civarı suzuki grand vitara'lardan (oradaki adı 1.9 ddis) tut renault laguna'ya kadar gezdi zaten.
  • rain when i die  (20.02.17 22:07:48)
@acemi; hocam araçta renault dci motoru var. aynı motoru renaultun sahibi olduğu dacia ve ayrı olarak nissan da kullanıyor. en sağlam dizel motorlardan biridir. bizim de türkiyede laguna 3 almamızın sebebidir bu motor. fiat multijet motorları alfa da lancia da kullanıyor. bunlarla dalga geçilebilecek şeyler değil bence.

fiyat sizin için nasıl ama bu arabaya bu renge bu motorlu arabayı alırım ben kendime. ama dediğim gibi fiyat eder mi bilemiyorum.
  • c1b2k3  (20.02.17 22:12:44)
herkes rengi kötülemiş ama bence süper başarılı.

  • naberabi  (20.02.17 22:19:31)
Yeni A serisi geliyor acelesi yoksa beklesin.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (20.02.17 22:23:20)
Eski hatunda vardı, çok güzel araç, hatta çarpışma önleyici sayesinde defalarca kazadan kurtuldu, virajlarda kayma esnasında toparlayıp kurtardı, park asistanı sayesinde sadece gaza basarak saçma sapan yerlere paralel park etti. bunlara rağmen 26 yaşında baba parasıyla almak için pahalı bir araç.

  • kimlanbu  (20.02.17 22:34:56 ~ 22:35:26)
bmw 320i ed falan alın bu ne?

  • prince legolas  (20.02.17 22:38:12)
2014 c180 50binde boyasız fascination içi exclusive var ilanda aracım 135ten, bu rakama yaklaşırım biraz daha düşünürseniz.

  • sekerse tehlike  (20.02.17 23:19:53)
fiat multijet motorlar fiat grubu arabaların haricinde opel'in 1.3 ve 1.6 dizellerinin de kökeni. buna ek olarak suzuki swiftlerin 2000'ler sonu üretilen 1.3 ddis'leri de fiat mulltijet dizeli.

----

mercedes c serisi ocak 2017'de d sınıfının en çok satan aracı oldu ancak alet a serisinden daha ağır ve heybetli. o yüzden 1.6 aşırı beslemeli veya 1.8 aşırı beslemeli benzinli motorlar yerine c serisi alacaklara c220 cdi tarzı dizelleri tavsiye ederim. o yüzden a serisi cidden ideal şu görünen fiyata.
  • rain when i die  (21.02.17 12:25:14)