Dedenktif gibi bişey

Merhaba,

Ya bu ara prison break izliyorum, çok feci şekilde incelemeli bişeyler yapmak istedim, böyle dedenktifli gibi.

Ben suça karışmıyım, dışarıda hayat güzel.
Aranan suçluları mı bulmaya çalışsam dedim, fbi sitesinde başına ödül konmuşlar var da onlar Amerika'da, interpole baktım ödüllü bişey göremedim.
Bu arada Türkiye'den dhkp c li 3 kişi aranıyor 3er milyon dolar ödülle abd tarafından, ilgilenen olursa...

Neyse sonra suçlu peşinde koşmak da beni tehlikeye sokabilir ne yapsam oyun mu oynasam dedim ama böyle odadaki cisimlerin arasından seçmeli salak salak oyunlardan değil. La noir e baktım o da çok basit görünüyor. Oyun seni yönlendiriyor zaten.

Ne yapsam da şu içimdeki dedektiflik hissini dindirsem? Bir şeyler çözmek istiyorum. Az önce internette konuştuğum biri bir şeyini tahmin etmemi istedi ben araştırıp buldum falan. Yani çok hoşuma gidiyor böyle şeyler de ne araştırayım, ne bulayım?

Teşekkürler

Polisiye dizi-film izle, kitap oku, sonlarını tahmin etmeye çalış.

  • devilred  (20.02.17 19:59:23)
town of salem oyna

  • sir gawain  (20.02.17 20:03:24)
Dizi film izleyip kitap okumaktan ziyade kendim içinde olayım istiyorum.

bu oyunlar da aradığım şey değil maalesef :/
  • senolll  (20.02.17 20:39:16)
Polis olacaksın o zaman ;)

  • devilred  (20.02.17 20:40:44)
Arkadasinin metroda gorup vuruldugu kizi bulmaya calis. Rahatsizlik vermeden tabii.

  • sckxyss  (20.02.17 20:59:55)
Kimi bulayım ne yapayım diyin bana? Özel detenktif senolll olarak bulayım hemen

  • senolll  (20.02.17 21:14:46)
@kaichi başlık 11 Murder Mystery, soru 2 kadın adamı vurmuş (shoot), cevaba bakıyorsun kamerayla çekmiş meğersem (shoot) ölüm falan yok, kelime oyunu harika...

  • senolll  (20.02.17 21:44:51)