[]

Kayak Gözlüğünde Buğu Engelleme

Merhaba,

Numaralı gözlük kullanıyorum, kayak gözlüğünü üstüne takınca içeriden mutlaka buğu yapıyor. Birçok değişik gözlükle denedim, hepsinde aynı sorunu yaşadım. Araştırırken şöyle bir şey buldum öneri olarak:

tr.aliexpress.com

Şu aparat kayak gözlüğünün altında numaralı gözlükteki buğuyu engeller mi?

Ya da başka önerileriniz var mı lens takmak dışında?

 
numaralı gözlüğünü avcunun içerisinde ısıt goggle u takmadan önce. gözlük camı soğuk havada hızlı soğuduğu için taktığında vücudundan yayılan sıcak hava ve nem ile yüzeyinde yoğuşmaya neden olur.


  • groovettyn  (20.02.17 19:30:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.