Kurtköy pendik teknoparka ulaşım

teknoparkistanbul.com.tr

Uzunçayırda ineceğim. Sonra bunlardan biriyle geçiliyormuş.

E3 Hattı (4. Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
E9 Hattı (Bostancı-Sabiha Gökçen)
E10 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
E11 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
E18 Hattı (Altunizade-Sabiha Gökçen)
KM20 Hattı (Kartal Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
KM22 Hattı (Cevizli Peronlar-Sabiha Gökçen)
SG1 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
SG2 Hattı (Taksim-Sabiha Gökçen)
16S Hattı (Uzunçayır Metrobüs İstasyonu-Sabiha Gökçen)
122H Hattı (4.Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
132H Hattı (Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu-Sabiha Gökçen)
HAVATAŞ Hattı (Taksim, Yenisahra, Kadıköy-Sabiha Gökçen)

e10u hatırlıyorum ataşehir yönüne doğru giden. Doğru yön mü o yön*

Duraklar artık uzunçayırda da ileri alındı. e10 yine ordan geçiyor mu?

Metrobüsle mköyden geleceğim. bşka alternatif yok gibi oraya ulaım için.

kaç saat sürer bir de uzunaçyırdan?

orası havaalanına varmadan hemen önce. o yüzden giden tüm hatlar havaalanı otobüsleri

uzunçayırdan ne kadar süreceği gideceğin saate bağlı ama çok yoğun olmayan trafikte 1 saat sürer.
  • naberabi  (20.02.17 10:07:01)
saat 12 gibi. 2.30da orda olmam lazım da.

Uzunçayırda kadıköyden gelen otobüslerin geçtiği tarafa doğrı, değil mi mesela 19e ataşhire gidiyor, o tarafa doğru olan taraf?
  • Cursed Chico  (20.02.17 10:41:39)
evet kadıköyden gelen otobüslerin oradan binmen lazım. e-5 kartal yönü diye tabela falan vardır hatta muhtemelen.

  • naberabi  (20.02.17 11:01:09)
e 3le temden hızlıca gidebilirsin. havaalanı duragından bir önceki durakta ineceksin. zaten 4.leventten kurtkoye kadar durmuyor hiç. sofore teknoparka gidecegini söylersen önundeki durakta indirir.
e10 tum e5teki tum duraklarda duruyor. o nedenle e3u oneririm.

  • alis su hallerime  (20.02.17 11:22:19)
Ben mecidiyköydeyim. mtroyla levente giidp e3e binmek mi yksa uznçayırdan e10 flan mı

  • Cursed Chico  (20.02.17 12:42:24)