antalya expo ne oldu/olacak?

o kadar yatırım sonucu ne oldu? orası şimdi ne olacak? 2021'i de hatay almış.

iyi akşamlar.

Zarar edildi diye bir haber okumuştum ama Hatay ne yapacak ben en çok onu merak ediyorum

  • jamiro  (20.02.17 00:07:22)
Orasi baya dev bi park gibi ve kongre merkezi vb oldu bence. Degerlendirilirse guzel olur.

  • kuehles blondes  (20.02.17 00:14:09)
antalya expo yasanan terorle alakalı durumlar ve turıst kıtlıgı sebebiyle patladı en çok.
yurtdısında daha ıyısını gordum ama turkıyede gormedım, biraz daha geliştirilse güzel bir turistik sergi merkezi kongre merkezi olur bence de +kuehles blondes

  • hopp  (20.02.17 00:39:23)
şekil 1a: san diego - balboa park;

www.balboapark.org

mekana tramvay ile ulaşım var, orası çok hoş oldu antalya expo'da.
  • rain when i die  (20.02.17 00:50:24)
2021 için hatay'da yapılacağı ve ne olduğu hakkında bir tane Türkiye harici kaynak bulamadım 10 dakikadır.

Şaka gibi yemin ediyorum, medya iyi trollemiş sanki yok böyle bir şey?

Dünyaca ünlü EXPO zaten değilde, Horticultural Producers olanda değil, bunlar neden bahsediyor bilen var mı?? merak ettim cidden.
  • christopher nolan  (20.02.17 02:40:37)
bu antalya olanı aiph.org

ama hiçbir yerde hatay, iskenderun vs yok, şaka mı bu?
  • christopher nolan  (20.02.17 02:47:03)
@christopher, ben de trollendim, helal olsun adamlara :) hiç bir kaynak yok, haklısın.

  • violetsky  (20.02.17 07:57:55)
hiçbir şey olmasa bile güzel bir konser/fuar alanı oldu bence hem bizim evin önünden tramvay geçmiş oldu.

  • yue  (20.02.17 10:28:48)
@yue, hala konser ve fuar yapılıyor mu ki? eğer ki hala değerlendiriliyorsa iyi, ama ben zannetmiyorum ki yine çok büyük isimleri oraya konser için getirsinler.

  • violetsky  (20.02.17 18:53:11)