hangi spora başlayabilirim?

futbol veya basketbol gibi popüler sporları sevmiyorum. izcilik trekking gibi doğa sporları daha çok hoşuma gidiyor. ama işin içinde top faktörüde olsun istiyorum. binicilik çok pahalı bir spor. ne önerirsiniz? istanbulda yaşıyorum.

masa tenisi, tenis

  • basond  (19.02.17 22:40:27)
tenis iyidir.

  • fyodor fyodorovic  (19.02.17 22:44:14)
Sportif kaya tırmanışı
Serbest dalış
Su topu
  • peggy  (19.02.17 23:00:03)
tuhaftırki bu soruyu masamda oynamak için yeni aldığım bir tenis topu oynarken açtım :D topu yükseğe atıp elimde tutmayı seviyorum. böyle dengeye dayalı sporlar olabilir diyecektim. tenisi belkide küçümsüyorum. önerilerinizi dikkate alıcam sağolun :)

  • douglas  (19.02.17 23:04:11)
squash oynamak istiyorum ben de ama daha önce hiç oynamadım. Nerede salonu var filan bilmiyorum. Organize olup birlikte girişsek negzel olur :))

  • otonomo  (19.02.17 23:06:32)
rugby.

takım kurunda oynayalım çok enerji doluyum bu ara.
  • westblack  (19.02.17 23:12:06)
imkan varsa kesinlikle amerikan futbolu, topsuz olur derseniz dağcılık.

keske vaktim olsa da ikisini de tekrar yapabilsem diye ıslak gözlerle düşünüyorum.
  • obaa  (20.02.17 01:07:49)
Amerikan futbolu çok vahşi geliyor. Ben daha çok zeka ile bedenin ortak kullanılabileceği bir şey istiyorum. Okulda amerikan futbolu kulübü var ve epey popüler. ama benim kilomun iki katı ağırlığında adamlar oynuyor maliyetli de. aslında denge top tuttu kaçtı derken en çok baseball uygun geliyor isteğime ama istanbulda nerden bulucan şimdi :P rugby squash araştırayım şimdi :)

edit: tenis yada squash'a karar kıldım. ilgilenenler pm atabilir. avrupa yakası.
  • douglas  (20.02.17 01:12:53 ~ 01:18:31)
zeka istiyorsan tenisi dene bence. açıyı ayarlamaya çalışıp topu rakibin uzanamayacağı bir noktaya atmayı düşünmek oldukça zevkli. bir de bunu başarınca 'ne sayı aldım be' diyor insan.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (20.02.17 01:19:30)
bir öğrenciyim. tavsiye edebileceğiniz kurs neyin olursa söyleyin hemen başlayabilirim :D

  • douglas  (20.02.17 01:30:47)