Evde internetim var, TTNET kullanıyorum...

...sınırsız, ama yıllarca kullanmama rağmen kota vs meselelerine hiç eğilmedim. Geçen yan komşu internetimi kullanmak istedi, telefonunu elime verdi şifreyi girmem için. Şifreyi girdim, sonra bana "İşim bittikten sonra silerim." dedi. Ben de nezaketen "Önemli değil ya" gibi bir laf ettim.

Dediğim olay iki ay falan önceydi. Şimdi aklıma düştü de acaba hâlâ kullanıyor mu, yoksa sözünde durdu mu? Bunu öğrenmek istiyorum. Bana basit ve net şekilde internetimi, wifimi kullanan olup olmadığımı nasıl anlayacağımı söyler misiniz?

modemin wi-fi sayfasında o an bağlı cihazları gösterir. kendi cihazlarını say o kadar ona göre kontrol edebilirsin. ama dediğim gibi baktığın andakileri gösterir.

  • seksli harf  (19.02.17 14:34:31)
Android kullanıyorsan fing diye bir uygulama var. İndirip görebilirsin telefondan.

  • empty man  (19.02.17 15:39:01)
başın belaya girmesin :) silin ve bence paylaşmayın.

sonra yine isterse, şifreyi verin ama mac filter koyun.
  • altinci nesil caylak  (20.02.17 11:36:32 ~ 11:37:11)