araç usb mp3 sorunu

merhaba,

2016 fluence araç ve usb ile mp3 dinliyorum. youtube'dan mp3 convert edip atıyorum şarkıları. bazı şarkılara sıra gelince çalıştıramıyor ve ilk şarkıya sarıyor. şarkıyı seçsem de manuel çalışmıyor. mp3'leri bilgisayar üzerinden inceledim ayrıntılar sekmesinden. çok bir farklılık yok çalışan şarkılar ile çalışmayanlar arasında. neden kaynaklanıyordur bu durum?

belki türkçe karakterler ya da özel karakterler varsa ondan olabilir. bak bakalım o sıkıntı çıkaran mp3 isimleri öyle mi?

  • olkol  (19.02.17 02:10:26)
çalışan şarkılarda da türkçe veya özel karakterler mevcut. farklı bir sorun var diye düşünüyorum.

  • guest9999  (19.02.17 02:15:54)
belli bir limitin üstünde karakter sayısı? türkçe karakterler olunca daha fazla yer kaplıyor genelde. bu da ihtimal içinde. sen bir isimlerini değiştirip de denesene bir sonrakinde. çünkü format farklı değilse isim yüzünden olması muhtemel.

  • olkol  (19.02.17 02:20:33)
BÖ - Nenni ( Turkish Trap Beat 2016 ) ------> çalışmıyor.
Deniz Tekin-Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (cover) ------> çalışıyor

keza çalışmayan şarkılar arasında türkçe karakter içermeyenleri de mevcut.
  • guest9999  (19.02.17 02:25:36)