[]

booking.com 0 TL limitli karttan para çekebiliyor mu?

daha önceki benzer duyurulara baktım çekti diyen de var çekmedi diyen de. bizzat yaşamış olanların yorumlarına ihtiyacım var.

rezervasyon yaparken mart ayı yerine şubat seçmişim dolayısıyla iptal etmek istediğimde tarih yakın olduğundan ücret istiyor. allahtan sanal kart verdim 0 tl limitli. şimdi bu parayı çekebilirler mi bunlar? müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız.


 
cevap değil ama en risksizi sanal kart


  • mayeskuel  (18.02.17 23:16:43) 
en en risksizi bloke edilmiş kart. sanal karttan para cekmişlerdi bende. hem de bağlı olduğu kartın limiti x lira ise otelin fiyatı 2xti. (ziraat bankası)


  • funl  (18.02.17 23:18:17 ~ 23:18:31) 
Sanal kartı iptal et.


  • razvan rat  (18.02.17 23:20:15) 
bankayi ara, provizyonda olabilir. pzt bak derim


  • mula  (18.02.17 23:31:38) 
çekemezler. rezervasyonunuzda problem var diye mail gelir. otel ile temasa geçmeniz istenir.


  • rosencruz  (18.02.17 23:45:20) 
bir kere 1 hafta sonrasına rez yaptırmıştım. 2 gün kala mail atmışlar, kartınızdan provizyon alamıyoruz bu nedenle 1 gün içinde bizimle iletişime geçmemeniz halinde rez. iptal olacak diye. cevabım çekemezler.

yani @rosencruz+1
  • cokponcik  (18.02.17 23:46:52 ~ 23:47:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.