Hi-Tec botlar nasıldır ?

Merhaba,

Bot alayım diyorum.Nette dolanırken

urun.gittigidiyor.com

böyle birşey gördüm.Adamla irtibata geçtim, kesinlikle orjinal biz ithal ediyoruz diyor.Ama benim bildiği bu marka hayli pahalı.Hi-TEC sitesine bakıyorum bu bot görünmüyor.Googleda arıyorum sadece 1 yerde çocuklar için diyor yaklaşık 90€ denmiş fiyat için.Bu fiyata orjinal satması mümkün görünmüyor ? Öte yandan bu bot günlük kullanım için pekde uygun değil gibi , doğrumudur ?

Teşekkürler.

şehirde giymeyi düşünüyorsanız uggden bile daha çirkin derim ben. yok dağa taşa gidecem diyorsanız bilemem.

  • brainfour  (30.12.09 22:01:07 ~ 22:01:16)
bi kere matterhorn ve hi-tec farklı markalar. bu bot hi-tec'in kış serisi botlarından.
bunun bir değişik modelini geçen sene bir kız arkadaşa aldık, kendisi kar tatili boyunca ayağının hiç üşümediğini, botun su geçirmediğini söyledi. ama botlar şehir için biraz fazla iri. günlük kullanım ancak 3-4ay boyunca yerden karın kalkmadığı yerlerde uygun olur.
nasıl bir bot istiyorsunuz?
şehir içi kullanımı ağırlıklı mı yoksa arazide mi daha çok kullanacaksınız?
kış botumu olsun yoksa 4 mevsim mi?
bu soruların yanıtları size doğru bota ulaştıracaktır.
  • icemanr  (30.12.09 22:18:07)
hi-tec iyidir, ayni ayakkabiyi 4 sene (sonbahar/kış) giymistim. bu modeli bilmiyorum daha klasik (koyu kahverengi/haki renklerde) bi modeldi benimki, trekking ayakkabisi formatindaydi. (tarih: 2001-2005)

orn: columbia pahali olmasina ragmen ayni performansi alamadim gecen kis giydigim ayakkabilarin bu sene astari dayanmadi. bu sene north face deniyorum henuz ta$ gibi ama pek bi kotu sart da gormus degiller mevsim itibariyle.
  • disq  (30.12.09 22:19:08 ~ 22:21:42)