[]

Müşavirden Gelen Maili Şikayet

"çıkarmadım vergi...en kısa zamanda şirkete çevirelim...dikkat çekmesin."

Bu maili bir çalışan şikayet etse şirket ceza alır mı?

Not: Şirket benim değil, müşavir de ben değilim.

 
Bunu Türkiye'de sadece sizin çalıştığınız şirket mi yapıyor zannediyorsunuz?

(bkz: kdv)
  • malheiros  (18.02.17 14:10:18) 
Ben çalışan da değilim. Soru:

"Bu maili bir çalışan şikayet etse şirket ceza alır mı?"
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (18.02.17 14:14:39) 
Vergi incelemesi yapılıp durum rapora bağlanmadan kimse ceza almaz. Çalışan durumu ancak yetkili makamlara ihbar edebilir.


  • mevsimler  (18.02.17 15:07:53) 
şirketi ihbar edebilirsin vergi dairesine . onlar da usulsuz bir durum var mı kontrol ederler . sadece bu maille ceza yazılması gibi bir durum olmaz . zaten türkiye de detaylı inceleme yapılsa ceza yemeyecek şirket yok gibidir :)


  • goldberg  (19.02.17 14:15:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.