İgdaş faturası adrese gelmiyor

Merhabalar,
Kasım ayından beri yeni evime taşındım. Faturaları üstüme almadım, ev sahibinin üstüne hala. Diğer faturalarda sıkıntı olmamakla beraber; igdaş faturası hiç adresime gelmedi. Bunun yanında ev sahibinin bana verdiği faturayla mobilden ödeme yapmaya çalıştığımda abone bilgileri bulunamadı falan diyor. İnternet üzerinden yapmaya çalıştığımda da ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır uyarısını alıyorum...

Neden olabilir sizce bu?

Ev sahibiniz aboneliği kapattırmış ve kaçak kullanıyor olabilirsiniz. Abonelik aktif olmadığı için sayacı okumadan gidiyor olabilirler. Yakalanırsanız ceza yersiniz en yakın zamanda üzerinize alın.

  • neferkitty  (17.02.17 22:28:23 ~ 22:41:12)
nrmnm+1 okunuyorsa apartmanda posta kutusuna veya dairenize birakmalari lazim, sayaciniz kapinizin onunde degil mi?

  • me23  (17.02.17 22:38:37)
kapalı değil dedi ev sahibi... sistemden arattım abone durumundan her şey uygun görünüyor. aktif olarak..

  • kay adams  (17.02.17 22:56:33)
Sizinle ayni sorun degil sanirim ama arkadasima da gitmiyordu. Megerse adam haftaici geliyormus. Apartmanda kimse olmayinca iceri giremeyip sayaci okuyamiyormus. 3kere bulamadiklarinda gelmiyorlarmis bu taseron firma.

  • solenkol  (18.02.17 11:46:29)