[]

Bodrumda kalınacak bölgeler nereleridir?

Merhabalar

Gümbet için baya kötü, gümüşlük için baya iyi yorumlar var sözlükte.

İki arkadaş bir hafta sonu kaçalım diyoruz da, böyle leş barzoların arasına düşmek istemiyoruz. Sadece girebilirsek denize girmek (8 mayısta) ve gezmek görmek istiyoruz.

Fikirlerinizi alabilir miyim?

 
akyarlar'ın denizine ben de bayılmıştım


  • burya  (17.02.17 12:53:29) 
gümüşlük güzeldir ama küçük olduğu için 2-3 gün sonra sıkılabilirsiniz.


  • j000ker  (17.02.17 12:57:28) 
Akyarlar +1 denizi de bodrum'daki çoğu yerden daha güzeldi bence.


  • fraise  (17.02.17 13:05:51) 
Akyarlar ve gundogan.


  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (17.02.17 14:05:42) 
Bitez'i çok beğenmiştim ben


  • goodyes  (17.02.17 15:21:55) 
net Bitez.


  • hıkmıkzık  (17.02.17 20:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.