dolar almak

3.73 iken almıştım 30 bin dolar almıştım. o günden beri düşüş de ama maksat para değer kaybettirmesin. elime oradan buradan biraz daha para geçti. bu kurdan yine dolar alsam mı yoksa euro mu almalı?

Al dolar elbet artacak belediye başkanlarına yurtdışından para getirtmek ile dengeleme yapılacak bir şey değil kur.

Şu anda tüm 3. Dünya ülkelerine karşı dolar bir kayıpta, Amerika da sıkıntılar var şok istifalar geliyor keza Trump ile ülke hala oturmadı.

Bizimkiler de tavşan dağa sürtmüş dağı şey yaptım zannettmiş misali kendi yaptıkları sonucunda olduğunu düşünüyor.
  • gozu acik sevisen yahudi  (16.02.17 16:14:43)
yakında bozdurma niyetin yoksa al.
ben senden daha yüksekten almıştım. şimdi ihtiyacım var ve bozduramadığımdan asabiyet halindeyim.

  • manuel mandalina  (16.02.17 16:14:44)
al gitsin ileride artacak.
taktik maktik yok bam bam bam...

  • basond  (16.02.17 16:18:28)
al +1

  • alis su hallerime  (16.02.17 16:27:46)
dovizle ilgili plan yaparken ya da tavsiye isterken muhakkak o paranizi yatirimda tutmayi planladiginiz sureyi de yazmalisiniz. uzun vade ise alip maliyet dusurmek makul. bizim memlekette akp nin genel ekonomi anlayisi yuksek kur dusuk faiz prensibiyle isliyor. bu nedenle uzun vadede kur illa kazandiriyor. kisa vadede doviz isi risklidir ve kuru belirleyen faktorler ekonomik gelismelerden fazla siyasi konular oldugu icin ne olacagini kestirmek en baba finansci icin bile cok zordur, tutturana da sansi yardim etmistir.

  • kartonpiyer  (16.02.17 16:47:07)