Arkadaslar napiyorsunuz ?

ben karni ac ve hasta yanliz evde yatiyorum.

Hidrolik makineler dersindeyim. Yerinde olmak isterdim. Geçmiş olsun.

  • dissendium  (16.02.17 15:19:12)
İş yerimin Ankara ofisindeyim. İş bitti, takılıyorum. Deli uykum var. Akşama İstanbul'a dönüyorum.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (16.02.17 15:21:33)
dota 2 oynuyorum

  • masa penisi  (16.02.17 15:21:49)
geçmiş olsun.
pazartesi işe başlayacağım. şimdilik kitap okuyorum, birkaç albüm dinliyorum.

  • lesmiserables  (16.02.17 15:22:01)
işteyim, son iki haftama girmiş bulunduğumdan etliye sütlüye karışmıyorum.
götü devirdim, internette takılıyorum öyle.

  • naberabi  (16.02.17 15:23:17)
Üşeniyorum.

  • kozmosta bir nokta  (16.02.17 15:23:30)
iş yerindeyim, akşamdan kalma, uykusuz, terk edilmiş ve mutsuzum.

  • zwiegesprach  (16.02.17 15:30:27)
tam evden cikip spora gidicektim, musteriler pespese arayip spora gitmemi engellediler sanki ortak calisiyorlarmis gibi.
simdi musaitim ama asiri usengeclik geldi gidesim yok spora falan. pc basinda takiliyorum mal mal.

  • England  (16.02.17 15:34:41)
işyerindeyim ama iş bitti akşam 6'ya kadar boş takılıcam.

  • hypervaskulerdondurucu  (16.02.17 15:41:19)
yatıyorum. dünden beri pain of salvation - undertow dinliyorum. işten kovuldum. iş aramaya ne isteğim ne gücüm var. şiir okuyorum. yazı yazıyorum. ikinci defa tutunamayanlar'a başlayacağım.

  • rahip janick  (16.02.17 15:41:59)
çalışıyordum, 15, 20 dk. mola verdim. müzik dinleyip duyuruya bakıyorum. birazdan geçen hafta pas geçtiğim spor salonuna gideceğim ve eve dönüp dinleneceğim.

  • filteria  (16.02.17 15:43:18)
Ayagimi incitttim ama iyilesiyorum. Koltuk degnegiyle yurumek cok zormus.

Kardesim geldi yanima, o bana bakiyor. Bugun disari cikmak istiyorum ama bakalim bakalim.
Ha bir de 7 yillik evimden ciktim, bugun anahtarlari geri verme islemi olacak. 7 yildir sorun cikarmayan ev sahibim bana hem yalan soyluyor su anda hem de uyuzluk yapiyor, evet.
  • kuehles blondes  (16.02.17 15:57:08)
Puzzle yapıyordum. Bu kadar mı karışık olur.. Hem yapamadım hem başından kalkamadım. Şimdi yeter artık diyip kalktım.

  • evc  (16.02.17 16:19:35)
olm işsizmisiniz öğrenci misiniz. özendim la. kimi dota oynuyo kimi puzzle yapıyo kimi kitap.
işteyim, yardırmaca.

  • yons  (16.02.17 16:43:41)
@yons yeni mezun işsizim

  • masa penisi  (16.02.17 16:45:03)
Ne guzel hepiniz de calisiyosunuz masallah. Evdeyim acaba bu gün zamanımı nasil öldursem diye dusunuyorum.

  • aquarium  (16.02.17 16:45:31)