[]

İstanbul Levent, Şişli, Maslak Civarlarında Spor Salonu Önerileri?

Öncelikle spor salonlarıyla haşır neşir biri olmadığımı ve başlangıç olarka bu işi yapacağımı belirtmeliyim. Belirttiğim bölgelerde düzgün bir şekilde spor yapabileceğim ve cep yakmayan yerler için tavsiyeleriniz nedir? Herhangi birine kayıt olup sonra 1 yıllık parayı yakmak istemiyorum bu sebeple önerileriniz çok değerli olacaktır :)
 
Levent Metrocity Essporto'ya bir bakabilirsin. Nispeten uygundur fiyatları. Yüksek söyleyip pazarlıkla iniyorlar. Tesis güzel genel olarak.


  • peggy  (16.02.17 13:25:55) 
Süper oraya bir bakayım.


  • the coolest dude  (16.02.17 14:17:10) 
Avantgarde Hotel'de de var. nispeten küçük bi yer ama yüzme havuzu falan da var.


  • contavolta  (16.02.17 14:57:23) 
Bellevue de jatomi vardi havuzlu. batti jatomi. simdi Carrera diye bir grup aldi orayi. yeni fiyatlari bilmiyorum. bir arastir istersen.


  • jimicik  (16.02.17 15:27:58) 
Essporto'ya gitmişmişim var, fena değildir. Ayrıca Kanyon MAC'e bakabilirsin ama en son tüm plaza çalışanlarının uğrak yeriydi.


  • hana bi  (16.02.17 22:13:42) 
@hana bi, kanyon mac'e sırf kartvizit dağıtmaya gidenlerin olduğunu bizzat biliyorum:)

Mac'in içini gezmiştim, havuzu çok küçük, 3 kulvarı var. Soyunma odalarını ve grup derslerini beğenmiştim. Fiyatı çok yüksek tabii, essporto'dan 1000tl daha fazla fiyat vermişlerdi.

Espporto'nun güzelliği dışarıda çok büyük bir alanı olması. Yazın açılabilen yarı olimpik havuz ve güneşlenilebilecek yeşil alan, tenis kortu, basketbol sahası, tartan koşu parkuru, buz pisti vs.
Fitness alanı bana küçük geliyor sadece, zaman zaman alet başında sıra bekleniyor. İş çıkışı saatlerde kalabalık olabiliyor. Dezavantajları bunlar.
  • peggy  (17.02.17 11:23:36 ~ 11:24:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.