[]

Amazon neden parayı hemen çekmedi?

Merhaba,

Amazon'dan bir sipariş verdim Almanya içi röportaj, her şey tamam, Cumartesi sipariş elinde olacak gibi duruyor arkadaşın. İlk kez Amazon'dan sipariş veriyorum ve parayı çekmedi benden tuhaf bir şekilde. Sanal kartla sipariş verdim, limit süresi 3 saat, bu sürede parayı çeker mi? Çekmezse ne olur, onu sürekli takip etmem gerekir mi? Teşekkürler.


 
siparişin yola çıktı mı ? sipariş yola çıkacağı zaman parayı çekiyor amazon.
birde sanal kart olduğu için ekstra sorunlar yaşayabilirsin.

  • fyodor dostoyevski  (16.02.17 12:28:45) 
Amazon hemen çekmez zaten sipariş yola çıkmasan önce çekiyor sanal karttan ötürü sorun olabilir


  • gozu acik sevisen yahudi  (16.02.17 13:58:34) 
Teşekkürler, ödeme yöntemini sanal karttan normal kredi kartına değiştirdim.


  • bi mekan  (16.02.17 14:00:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.