seyyar simitcilerdeki şu saçma çatallari kim yiyor?

çok saçma çubuk kraker gibi bişi. hepsinde de var.kim yiyo onları allasen?

İlk gördüğümde aynısını düşünmüştüm. Ama yiyen var. "Acıktım, vakit de yok, bi çatal yiyelim" diyen bi arkadaşım da oldu. Önyargılı yaklaşmayıp, o yerken ben de yemişimdir birkaç defa. Ama piyasadan tamamen çekilse de ruhum duymaz.
Ayrıca, ismi çok saçma.

  • lovemyself  (15.02.17 23:51:06)
seyyar değilde normal fırında satılanları alıyorum ben güzel kıtır kıtır birşey çayla falan güzel gidiyor

  • dedim dedim de kime dedim  (15.02.17 23:53:04)
yeryüzündeki en gereksiz buluş zannedersem. ben de merak etmekteyim.

  • m e b  (15.02.17 23:53:40)
niye yahu, yıllardır var, cayın yanına da güzel gidiyor, açlığı bastırıyor, tuzlu kurabiye işte

  • balpolen  (16.02.17 00:00:09)
Şekerin düştüğünde yiyebilirsin. Güzel bence.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (16.02.17 00:00:45)
Para verip satın almiyorum ama bir yerde görürsem severek yiyorum tadı güzel bence

  • all girls dream  (16.02.17 00:13:53)
ben yiyodum istanbuldayken. keşke şimdi olsa da yesem. ağızda dağılan gevrekliği <3

  • miss magara kadini  (16.02.17 00:38:57)
sevgilim yiyor. ''aa çatal'' deyip aldığında tanışmıştım ben de. garip bir şey. sonradan sevdim ben de. olsa yerim şimdi bile. tatlı bir şey. gayet güzel bence. tuzlu kuru pasta'nın büyük hali gibi işte.

ek bilgi: açmaları da sevgilimin ikizi yiyor. sormadan söyleyeyim dedim.
  • insomni4c  (16.02.17 00:59:03)
aynen ya simit poğaça falan dururken çatal nedir abi, yoklukta yersin de

  • nevrochaotica  (16.02.17 00:59:49)
Resim atmişsindir belki diye mobilden masaustu gorunumune gectim ama resim de atmamişsin :( çatal ne ki ya? Bi bakayim internetten.

Baktım şimdi ve daha once hiç görmemişim cidden :/ ama guzel bi seye benziyo bence gense yenir yani ama canim cekmez herhalde gidip
  • nundu  (16.02.17 01:11:45)
Eskiden ben yerdim sabahlari sinit yerine. Yemesi daha kolay oluyodu, pogaca kadar yagli degil simit gibi mideye lok diye cokmuyordu. Simdiji simitlerde cok cokmuyir gerci de.

  • red g  (16.02.17 02:04:11)
sen ne diyorsun hastası var çatalın.

  • o kadar da degil aga  (16.02.17 02:19:43)
Bu yaklaşım beni çok şaşırttı, çatal harika bi şeydir, kandil simitine benzer ki, ona da bayılırım, benim için tam bir arzu nesnesidir çatal, uzak durmaya çalışırım ama arada bir kaçamak olarak yerim dayanamayıp. Aslında çok da şaşırmamam lazım, dikkat ederseniz simitçilerde 70-80 simit, 40-50 açma varken, 10 tane falan çatal olur sabahları, demek ki özel bir zevk çatal yemek:)

  •   (16.02.17 06:58:11)
Babama sordum bu sabah bi dönem istanbulda öğretmenlik yapmıştı o biliyormuş çatalı ve baya severmiş ordayken valla yeni bi şey öğrendim bu duyuru sayesinde tesekkur ederim

  • nundu  (16.02.17 08:57:44)
nasıl bir şey resmini koysanıza merak ettim.

  • yue  (16.02.17 10:12:37)
www.biryemekfenomeni.com

bunun fırınlarda satılan küçüklerini alırım hep bildiğin tuzlu kuru pasta işte
  • eja  (16.02.17 10:42:50)
Ben bayılıyorum. Eskiden çok yerdim ama artık sağlıklı beslenmeye odaklandığım için uzunca bir süredir yemiyorum:(

Çayla çok güzel gidiyor bence de. O ağızda dağılması falan. Offf süper.
  • peggy  (16.02.17 11:20:25)
Şu an masamda duruyor ve Aslı börek ten aldım mis gibi:) caylan gömicim

  • aklimdakisorular  (16.02.17 11:31:50)
Çatal diye yenecek bir şey olduğunu bu duyuru sayesinde öğreniyorum.

  • kayranin kedisi  (16.02.17 14:03:51)