Pegasus' uçuşunda kabin içi çantada kuruyemiş

Taşıyabiliyor muyuz? Bildiğin iki paket marketten alınmış çekirdek var. Bir uçuş yurt içi, diğeri yurtdışı. Bir de cımbız götürebilir miyim? İnternet sitesinde alakalı bilgi bulamadım. Ne dersiniz?

cımbızda sıkıntı yok. ben çantamda manikür seti halinde küçük cımbız, manikür makası, tırnak makası ve törpü taşıyorum.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (15.02.17 20:05:32)
Kuruyemiste sikinti yok.
Cimbizda da olmamali ama manikur seti tasinabildigini ilk defa duydum, torpu vb sikintili. Isini iyi yapan birine denk gelirsen attirir.

  • kuehles blondes  (15.02.17 20:13:52)
bu pegasusla alakalı değil uçacağın havaalanıyla alakalı. atina-ciampino uçtum. giderken saç şekillendiriciye bişi demediler, dönüşte at bunu qnq dediler, ben de tmm dedim.
senin malzemelere sorun çıkacağını sanmam. kuruyemişe kesin çıkmaz da cımbıza da çıkmaz bence.

  • cekilmis gayfe  (15.02.17 20:18:12 ~ 20:18:45)
Cımbız sıkıntı olmuyor.

  • lovemyself  (15.02.17 21:03:47)
paketli yiyecekler genelde sıkıntı olmaz.

  • orpheus  (15.02.17 22:50:17)