[]

Kulaklık bulmaca

Merhaba,

Kulaklıkla telefon açıp kapama işlemini, hatta tercihen ses açıp kapama işlemini yapabileceğim, çok uçuk fiyatı olmayan, ne kafa üstü ne kulağa doğrudan giren kulakiçi olan kulaklık önerilerinizi alabilir miyim?

Apple kulaklıklara 100-130 lira vermek istemiyorum.

Teşekkürler.

 
www.dr.com.tr

ses açma kapama yok ama.
  • zirrealist  (15.02.17 19:54:10) 
ben soyle bir sey aldim, kargoyu bekliyorum.

www.amazon.co.uk

pek bir taninmis bir marka degil, fakat amazon'da en cok satan modellerden bir tanesi ve alanlar genelde memnun.
  • ubi dubium ibi libertas  (15.02.17 20:21:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.