Nikah Şekeri

Merhabalar,

Nikah şekeri bakıyorum 400-500 tane alacağım ama ciddili paralar dönüyor. Kese düşündük, şöyle bir şey.

mcdn01.gittigidiyor.net

Sonra üstüne de şöyle bişi düşündük,

mcdn01.gittigidiyor.net

400 tane için yaklaşık kendi işçiliğimle 750-800 lira maliyet oluyor.

Bu ürünleri eminönü vs ucuza alabileceğim bir yer var mı acaba? Biliyorsanız şayet isimleri vs var mı? Yardım pls.

Eminönü Şark Han'da bütün malzemeleri bulabilirsin. ucuza geliyor ve çok çeşit var.

  • isyankar tosbaga  (15.02.17 17:25:28)
Soruya cevap değil ama alternatif olarak nikah şekeri yerine bağış yapabilirsiniz.

@frozenberry'nin dediği gibi hepsi çöpe atılıyor nasıl olsa.

Biz şöyle bağış magnetlerinden yaptırmıştık:
www.darussafaka.org

Ama daha uygun fiyat olarak şöyle kitap ayracı da yaptırabilirsiniz, tanesi 1 tl:
(bundan arkadaşım yaptırmıştı, gayet de kullanıyorum hoşuma gidiyor)
www.wwf.org.tr

Seçenekler çok.
  • peggy  (15.02.17 17:46:57 ~ 17:48:24)
ben nikah şekeri yerine davetiyenin altına

nikah şekeri yerine sizin adınıza x hayvan barınağına para bağışı yaptık demeyi ve para bağışını da matilda ve x'in düğününe gelen misafirler olarak yapmayı düşünüyorum. bence siz de yapın. kedicik ve köpekciklerin karnı doysun. bi kenarda çürüyecek onlar.
  • matilda  (15.02.17 19:11:18)