Kredi çekmek için bankaya gitmeye gerek var mı?

Bazen hemen başvurun gibi mesajlar falan geliyor ya o yüzden kafam karıştı. Maaş müşterisi olduğum bankadan 5000 lira kadar kredi çekmek için bankaya gitmem şart mı?

o mesajlar ön onay için. bankaya gitmen gerekiyor.

@yanlış biliyomuşum, neyse silmiycem.
  • elorelia  (15.02.17 15:09:21 ~ 15:12:31)
SMS ile başvuru kanalları var. Oradan mesaj atıp cevap alabilirsiniz.

Ben İş bankasından Mobil İmza üyesi olduğum için gitmeden 5 bin lira, Enpara'dan 2 bin lira çekmiştim.
  • teknikekip  (15.02.17 15:09:50)
Enpara dan çekersin 3 dk sürüyor

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.02.17 15:10:25)
Kredi kartının olduğunu varsayıp limitin kadarını hemen çekip hesabına yükleyip kullanabiliyorsun ya da özel olarak mesaj atıyolar bazen şukadar krediniz hazır kullanabilirsiniz diye. Onu da hemen alıp kullanabiliyorsunuz.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (15.02.17 15:35:32)
@hayatbirfilm_basroldesensin zaten çekip kredi kartımı ödeyeceğim ama?

  • nıç  (15.02.17 16:18:27)
Aynen para senin ne ödersen öde. Ben de aynısını yaptım,çektim sonra kart borcunu ödedim ;)

Edit: burada kastettiğim karttan çekmek değil tabi, benim çektiğim taksitli nakit avans gibi ismi olan bir şeydi. Aynı kredi gibi para üzerinden belli oranda faiz ekleyip taksit taksit ödeme.
  • hayatbirfilm_basroldesensin  (17.02.17 00:29:43 ~ 00:33:19)