Bu video'yu nasıl yorumlarsınız?

Ömür Gedik'in şu video'daki hali ve tavrı hakkında ne düşünüyorsunuz?

twitter.com

Abartılı ve itici.
Hayvan severlik güzel bir şey ona asla lafım yok ki elimden geldiğince ben de uğraşmaya çalışırım.
Sabah baktım videoya çok sevindim, bir sürü insan da sevinmiş, ve çaba harcamışlar hepsini tebrik ediyorum ama bu tepki biraz farklı, her gittiği ortamda ilgiyi üstüne çekmeye çalışan tipler vardır ya onlar gibi.

Bu kadın bana her zaman antipatik gelmiştir bu sebeple tarafsız bakamadım üzgünüm.
  • mutekebbir  (15.02.17 11:51:10)
kadın hayvanseverlikten önce gazetecilik yapmış orda.

bu kadın bana da yapmacık geliyor. ama ben sonuca bakarım. yani bazı durumlara dikkat çekiyor, kamuoyu oluşturmaya çalışıyo ne bileyim yardım yapıyorsa görmezdem gelirim şu halini, banane ki. zararı yok sonuçta.
  • elorelia  (15.02.17 12:03:02)
millete de bu dert oluyor arkadaş
yok ömür gedik çok itici yok bilmem ne.
kadın en azından iyi bişi yapmaya çalışıyo kendince.
sev ya da sevme, bir canı kurtarmak için gecenin bilmem kaçında oraya gitmiş (şov diyecek olanlara laf anlatmaya uğraşamıycam kadının daha önceki bisürü hayvan hakkı savunmasına şahidim) ben helal olsun diyorum.
ünlülerden kaçı yapıyor bu veya benzeri sosyal sorumluluk işlerini?
herkes cukkasının peşinde koşuyor.
  • rentts  (15.02.17 12:07:17)
rentts'in son cümlelerine katılmakla birlikte, kendisinin barınaklardaki yavru köpekleri insanların işyerlerine yarım saatliğine sevdirmeye götürme sonrasında da barınağa geri bırakma projesini de bildiğimden kafa yapısını çok değişik buluyorum. önyargılarımdan sıyrılamıyorum, bu video için de aklıma şu geliyor: i.radikal.com.tr

  • pide  (15.02.17 12:44:04)
Abartılacak bir şey yok bence. Kadının hayvanlar için neler yaptığını az çok biliyoruz. Bizler sıcak evlerimizde otururken kendisi o çamurun içinde saatlerde beklemiş. Nokta.

  • teknikekip  (15.02.17 12:56:07)
komik.

  • Apocalypse  (15.02.17 13:11:03)
Keşke böyle biraz insanları da kurtarsak ? Tabi ağzı var dili yok hayvanın ama...

  • kingsley  (21.08.17 20:00:18)