Akıllı telefon önerisi

3 yıldır filan Xperia Z1 kullanıyorum. Son 6 aya kadar epey memnundum fakat birkaç ay önce bi anda bataryası ve kamerası ölüverdi. Haliyle yeni bir telefon alayım diye düşünüyorum. Xperia tasarımlarını çok seviyorum ve XZ mi alsam diye düşünüyorum ama sözlükte paylaşılan bi kamera kıyaslama videosunu görünce kamerasında sevmediğim bi iki özelliğin hala devam ettiğini gördüm (gece çekiminde ışıkların çok patlaması, turuncu ışığı sarı yapması gibi).

Telefon önerilerine ihtiyacım var. Yeni modellerden de olur. Önceliklerim kamera ve pil ömrü. Bunların dışında telefonu en çok sosyal platformlar, google maps ve belki spotify için kullanıyorum. Bi de küçük sözlük gibi programlar. Buna rağmen şu anki telefonumu günde 3-4 defa şarj ettiğim için gına geldi. Kamera için de gece çekimi önceliğim.

Bir de yurtdışından alacağım telefonu sıfır olarak. Türkiye'ye döndüğümde bi sıkıntı olursa garanti servisinden yararlanabiliyor muyum? Bunu da öğrenirsem çok iyi olur. Ha bi de XZ kullanan varsa ve yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Ayfon se diyorum gece çekimi çok önemli diyorsan 7 Plus

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.02.17 10:53:22)
Huwaei mate serisini de inceleyebilirsiniz.

  • murtiii  (15.02.17 11:36:15)
iphone 7 plus aldım yeni, şarjı 1 günü çok rahat götürüyor. eve geldiğimde %40 seviyelerinde şarj oluyor. apple telefonlara uluslararası 1 sene garanti var.

7 plus bütçeye uymuyorsa iphone se öneririm.
  • fakyoras  (15.02.17 12:23:13)
lenovo p2. 5100 mah bataryası var ve kalın değil.

  • kumulatifvergimatrahi  (15.02.17 12:35:57)