durumlar vahim +++++18

25 yaşında erkeğim.3 yıldır çeşitli antidepresanlar kullandım.
şu son iki aydır kalkmamaya başladı.1 aydır da kalkmıyor.ilacı bıraktım.hala kalkmıyor.

ilaçlar iyice vücuda yerleşip öldürdü mü benimkini ? tamam mı bitti mi buraya kadar mı ?

zaten seks hayatım yoktu.şimdi bu da olunca iyice depresyona girdim.
ne zaman kullanıcam ben bunu ?

kalksa bi dert kalkmasa 2.

ooooofff oooof

kimseye söyleyemiyorum.ne olur bi şeyler söyleyin.

+ doktora git.

- ulan doktor ne yapacak buna ? VİAGRA MI VERECEK ?

dalga geçmeyin.ciddi bi konu.

buraya kadarmis üzgünüm.

  • thewizardofearthsea  (14.02.17 22:23:39)
Öncelikle kalkmıyor diye ağlayan birini ciddiye alıp uzun uzun yazmayacağım. Erkeksiyon problemleri çok daha medeni şekilde ifade edilebilir.

İkinci olarak, antidepresanların vücuttan atılma süreleri uzundur. Nasıl bıraktığın da önemli, doktor kontrolünde bırakmadıysan sıkıntı.
Son olarak fiziksel kaynaklı değilse kesinlikle psikolojiktir, çare psikolog.
  • bir nick var benden iceri  (14.02.17 22:25:40)
Doktora gideceksin.doktor amca dogru tahmin ettigin uzere ilaclarini yazacak cialis in gunluk dozlarindan olabilir icerisinde ,bunu 15-30 kullanacaksin.bu surede cinsel iliski genelde onerilmez.sonra hayatin normale donecek.

  • duptıs  (14.02.17 22:44:07)
kafayı buna taktıkça düzelmeyecek yani sorunun psikolojik. antidepresanı bırakmanın verdiği ekstra huzursuzluk da var üstünde. bir süre kafaya takma kendi düzelir. cialis falan da vermez doktor sana bu yaşta.

  • orpheus  (15.02.17 19:05:08)
oğlum dur lan sakin ol. korkma, fiziksel hiçbir şeyin yok'a yatırıyorum ben bütün paramı.

  • ya ben lan neyse  (15.02.17 19:28:26)
zamanla geçer. sadece antidepresan değil böyle bir yan etkisi olması muhtemel herhangi bir ilacı düzenli kullanırken içmeyi kestiği gün bütün etkileri bünyeden atılmıyor. kendin de kessen, doktor kontrolünde de kesilse sözkonusu ilaç; pat diye bütün etkilerini üzerinden atamıyorsun. evham yapacak bir şey yok.

  • dafaisss  (14.02.18 00:31:21)