[]

Cakma northface, wolfskin, columbia

Selam canlar,

Bugun Ankara'da bi sosyete pazarina gittim. Heryer bu meshur markalarin montlari, softshellleri ile dolu. Cok adi emitasyonlar haric urunle cok orjinal duruyor. Ama fiyatlar 150-200 civari. Bu tarz montlardan almis olaniniz var mi? Ne dusunuyorsunuz bu konuda? Ihrac fazlasi diyor adam ama bana pek inandurici gelmiyor. Ne dersiniz deger mi?


 
tabiki ihraç fazlası falan değil çin malı.
ben olsam almam

  • rentts  (14.02.17 20:09:35) 
degmez gibi. tanidik biri varsa yurtdisindan getirtebilirsiniz, 40-50 dolara columbia softsheller cok rahat bulursunuz.


  • ubi dubium ibi libertas  (14.02.17 20:16:43) 
ben sahte olduğuna eminim ama ne olursa olsun ne kadar dandik olursa olsun o montu yapan fabrika istese de belli bir kalitenin altına düşemez, yani senin mont yapabilen bir atölyen olsa yapsan yapsan ne kadar kötü bir mont yaparsın? en kötü ihtimal 100 liralık monttur, o yüzden değer diyorum.

"ben 100 liraya fişli faturalı canavar gibi xyz marka mont bulur giyerim, sorun yaşarsam da gider değiştiririm" diyebiliyorsan hiç bunlara bulaşma.
  • azizakin  (14.02.17 20:31:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.