[]

Sabah Kalkmak

Selam.

Uzun zamandır sabah erken kalkmıyorum, yarın 9da dersim var yani 7.30da kalkmam lazım. Her seferinde kalkıp "pff bu sefer de gitmeyeyim" diyip yatıyorum. Okul yirmi yıla ancak bitecek bu şekilde. Bi yandan da bölümü bitirsem nolcak bu dandik ülkede diye düşünüyorum tabii.

Nasıl kurtulurum bu saçma huydan?

 
Erken yat. O dersi sev. Ben soru çözücez diye seviniyorum.


  • dissendium  (14.02.17 20:06:20) 
Kendi kendine.


  • elorelia  (14.02.17 20:07:26) 
Erken yat. Düzen oturt.


  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (14.02.17 20:08:01) 
Bunu 10 sene önce yapan insan şimdi her sabah 6 bucukta uyanıp s.ke s.ke karanlıkta ise gidiyor.
Hayat bi şekilde zaten öğretiyor güzel kardeşim, şimdi başını yavaşça yastığa geri köy ve sayılı zamanının tadını çıkar :)

  • lambada  (16.02.17 19:23:02) 
montla sıç. şaka be. belirli günler erken kalkacak diğer günler geç yatacaksan erken yat, hep böyle ise derslerin 2 haftaya alışırsın.


  • Apocalypse  (16.02.17 19:33:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.