Gearbest sorusu

Bu gearbest ne olacak yahu? Artık neredeyse hiçbir şey göndermiyor buraya. Hesabımda az bir miktar para vardı, almak istediğim hiçbir şeyi artık göndermiyor (önceden gönderdiklerini de).

Adamlarla tekrar konuşsam, hesabımdaki miktarı tekrar kartıma iade ettirebilir miyim bunu öne sürerek?

internet sitesi üzerinden almaya çalıştığımda gönderemem dediği bir sürü şeyi telefondaki applicationı ile satın almıştım ben. bir de öyle dene. telefondan sepete atıp bilgisayardan girip tamamlayabiliyorsun siparişi.

  • 10032007  (14.02.17 20:03:06)
Denedim, olmuyor.

Ben müşteri hizmetleri ile de konuştum. Adamlar diyorlar ki sizin yeni gümrük düzenlemesi yüzünden yollayamıyoruz. O dediğiniz sadece 30 euro üzeri alışverişlerde vergi alınması şeklinde, benim almaya çalıştığım şey ise bunun altında ve elektronik kategorisinde bu fiyatın altında bile olsa dahi eskiden gönderilen şeyler artık gönderilemiyor, diye söylediğimde ise ya ingilizceleri yetmedi, ya da anlamamazlığa verdiler, öyle kaldı konu.

Nasıl yapmalı?
  • skooma  (14.02.17 20:25:13)
senin hesaba özel bir kıllık yapıyor olmasınlar? şimdi tekrar denedim, sanal karta para aktarmadan bir siparişi tamamlamaya çalıştım kart reddedildiği için onaylamadı oraya gelene kadar sorun çıkartmadı ama. almaya çalıştığın şeyin linkini ver istersen deneyeyim?

  • 10032007  (14.02.17 20:40:23)
Almak istediğim şey bir smartwatch aslında.

www.gearbest.com

Aynı kategorideki diğer ürünlerde de durum aynı şekilde.
  • skooma  (14.02.17 20:49:51)
aldırmadı bunu maalesef.

  • 10032007  (14.02.17 20:57:12)
O kategorideki tüm ürünlerde aynı sanırım.

Bir ticket falan atayım olmazsa, bakalım bir şey çıkacak mı?

Olur da geri alabilirsem parayı, bu ürünü alternatif olarak nereden sipariş edebilirim? Buraya gönderen bir site olmalı tabii.
  • skooma  (14.02.17 21:36:08)