sodexho pass card geçen bakkal, market var mı? (istanbul)

bende bu naneden* var, ancak bu ay kullanamadım ve öğrendim ki 31.12.2009'a kadar kullanmazsam içindeki para yalan olacakmış... Bunun geçtiği bakkal/market gibi yerler var mı? "ticket" alan yerler varmış da bu kartın geçtiği yerler var mı bilmiyorum...
ilçe belirtmem gerekse; ataşehir, ümraniye, kadıköy, üsküdar... diye gider bu.

var tabi. bakkallar özellikle bölgesindeki dükkanlarda çalışan kişiler kendilerinden alışveriş yapsın diye tikıtla alışveriş yapıyor.

mesela benim evimin karısında bir bakkal vardı, eskiden kabule diyordu, fakat şimdi el değiştirdi ne yapıyorlar bilmiyorum.
  • cedric  (30.12.09 01:10:52)
  • uyuklayankedi  (30.12.09 01:11:30)
geçen sene de para yalan olacak deyip harcattılar ama silinmemişti paralar.

  • mr lucky  (30.12.09 01:14:33 ~ 01:14:41)
@cedric
tikıt değil işte kart bendeki...

  • late viper  (30.12.09 01:17:33)
vallahi tikıt da sodekso da geçiyordu, hatta böyle kredi kartı makinesi gibi makineleri vardı, ordan çektiriyorlardı.

yeri de marketin suadiyede. dilersen bir dene.
  • cedric  (30.12.09 01:24:14)
bu arada şöyle de bir adres var:
www.sodexho.com.tr

bakkal/market gibi bir seçenek olmadığından, semt semt aratıp bildik yerleri bulmak gerekiyor, iş görüyor sonuçta...
Not: "Tüketime Hazır Gıda" uygun gibi.
  • late viper  (30.12.09 01:26:17)
Bulgurlu/Libadiye Fon market

  • girisimci ruh  (30.12.09 19:16:15)
sodexo ticket yemek çekleri kartlar nakite çevrilir izmir.. 05079474831

  • nakitizmir  (16.09.10 09:59:59)
Libadiye de Alemdar Market var.Zengin çeşitleri var tavsiye ederim.Gayet güleryüzlü temiz insanlar.

Karlıdere Caddedi.98/A Bulgurlu
Not:Libadiye Fon Market te de geçiyordu fakat kapanmış bilginiz olsun.
  • Keskinkılıç  (03.02.12 16:26:05)