Telefon Hafızası

Bir süredir sürekli hafızayla ilgili uyarı alıyorum, ne bir programı güncelleyebiliyorum, ne yeni bir uygulama indirebiliyorum.

Başta ciddiye aldım, albümlerimi temizledim, uygulamaları temizledim, video fotoğraf ne varsa toparladım.

Şu an telefon sanki yeni alınmış gibi.
Toplasan 6-7 uygulama vardır. Doğru düzgün belge yok içinde ki daha önce telefon çok çok dolu zamanlar yaşadı ve böyle bir uyarı gelmedi.

Telefondakileri hafıza kartına alıyorum hiçbir düşüş yaşanmıyor cihaz hafızasında, öyle yapa yapa hafıza kartı da doldu.

Bir anormallik var ama anlamıyorum da bu işlerden.

Nedir bunun sorunu, eski telefon çok oldu alalı ama yenilemek vs. istemiyorum ölüyor demeyin lütfen.

Samsung Galaxy S5

Teşekkürler.

whatsapp yazışmalarını sildiniz mi?

  • sheridans  (14.02.17 00:09:54)
@sheridans; evet onları da temizledim.

  • mutekebbir  (14.02.17 00:18:20)
hocam
bende de var efso bir telefon

1- ayarlar depolama önbellek verilerini sil
2 - whatsapta media videolar vs. cok yer tutuyor. yazisma o kadar tutmaz
3 - smart manager diye bir şey var oradan bir kontrol etsene ne yer kapliyor?
  • kingcyrax  (14.02.17 13:47:21)