Yüksek kalitede fresk, tablo?

1- Telefonuma indirmek istiyorum. Normal bir siteden indirince kalitesi çok kötü oluyor. Nereden indirebilirim?

2- Bana sanat tarihi ile ilgili blog, site, kitap önerebilir misiniz? (Sanatın Öyküsünü okudum. Internette sanatabaslablogspotu kullanıyorum. Khanacademy tr sanat tarihi bölümünden araştırma yapıyorum.Bunlar hariç ne önerirsiniz?)

3- Aşağıdakilerden başka hangi tabloları, freskleri okumamı önerirsiniz?

Rembrandt - Dr Tulp'un Anatomi Dersi

Leonardo da Vinci - Son Akşam Yemeği

Leonardo da Vinci - Mona Lisa

Leonardo da Vinci - Kayalıklar Bakiresi (Virgin of Rocks)

Michelongelo - Adem'in Yaratılışı (The Creation of Adam)

Raffaello - Meryem'in Evliliği (The Marriage of Virgin) 1504

Gustav Klimt - Öpücük (The Kiss) 1907-1908

Van Gogh - Yıldızlı Gece (The Starry Night)

Picasso - Guernica

Raffaello - Atina Okulu

sanatabasla.blogspot.com.tr

www.youtube.com

İstediğin eserleri yandex te aratırsan büyük formatlarda iyi sonuçlar veriyor.
  • silver apple  (13.02.17 03:26:42)
Silver apple sanatabaslablogspot ve khan academy takip ettiğimi yazmıştım. Gözünüzden kaçmış sanırım.

Yandex'i denerim. Teşekkürler.
  • premium hayat yan gel yat  (13.02.17 15:07:19)
google'ın art&culture diye bi sitesi var. burada bir çok sanat eserin çok yüksek çözünürlükte gorselleri var ama indirebiliyor musunuz bilmiyorum.

www.google.com
  • hononu  (13.02.17 15:19:15)
@hononu kalite çok iyi fakat indirilmiyor.

  • premium hayat yan gel yat  (13.02.17 15:52:30)